Bosch Toaster | TAT2M127 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
- TootjadBosch
- Mudel: TAT2M127
- Saadavus: 3
-
43€
Bosch Toaster | TAT2M127 MyMoment | Power 950 W | Number of slots 2 | Housing material Plastic | Beige
| All | |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 400 mm |
| Gross height (mm) | 272 mm |
| Gross weight | 1.936 kg |
| Gross width (mm) | 360 mm |
| Isetsentreeruva leiva mehhanism | No |
| Juhtme pikkus | 1 m |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuklisoojendaja kaasa arvatud | Yes |
| Net weight | 1.426 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Pesade arv | 2 |
| Pikk ava | No |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Bosch |
| Producer product family | Toaster |
| Producer product name | TAT2M127 MyMoment |
| Tare weight (kg) | 0.51 kg |
| Toote värv | Beige |
| Ülessoojendamise funktsioon | Yes |
| Ülessulatamise funktsioon | Yes |
| Võimsus | 950 W |
| Võimsusastete arv | 6 |
| Volume (m3) | 0.039168 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







